Karel Karaköy Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279

HABERLEŞME SEKTÖRÜNDE İLERİ BİLGİ BİRİKİMİ VE TECRÜBEYE SAHİP BİREYLER TARAFINDAN, SEKTÖRDE ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ HİZMET VE KALİTE ANLAYIŞI İLE FAALİYET GÖSTEREBİLMEK AMACIYLA, EĞİTİMLİ, DİNAMİK VE TEKNOLOJİK GELİŞME VE YENİLİKLERİ GÜNÜ GÜNÜNE TAKİP EDEBİLECEK KADROLARLA GÜÇLENDİRİLEREK 1982 YILINDA KURULDU.
KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA GÖSTERMİŞ OLDUĞU PERFORMANS VE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN KATKILARIYLA SEKTÖRÜN KÖKLÜ KURULUŞLARI ARASINDA YERİNİ ALDI.
TELEFON SANTRALLARI, TELEKOMÜNİKASYON ÜRÜNLERİ, BİLGİSAYAR KABLOLARI, BİLGİSAYAR DESTEKLİ TELEFON SİSTEMLERİ, SARF MALZEMELERİ, TELEFON AKSESUAR VE AKSAMLARI İLE İLGİLİ OLARAK, , EN GENİŞ ÜRÜN VE TEKNOLOJİ YELPAZESİNDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNABİLMENİN GURURUYLA, SEKTÖRÜN GELECEK YILLARINDA DAHA DA İLERİ BİRLİKTELİKLERDE BULUŞABİLMEK TEMENNİSİYLE…

FAALİYETLERİMİZ ;
KÜÇÜK , ORTA VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ ANALOG HİBRİT , PUR IP SİSTEMLER İLE BİRLİKTE CCTV GÖRÜNTÜLÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ ,ÇAĞRI MERKEZLERİ, HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ SATIŞ KURULUM TEKNİK DESTEK VE GARANTİ HİZMETLERİNİ ŞİRKETİMİZİN TÜM SİSTEMLER İÇİN SERTİFİKALI TEKNİK PERSONLLERİ TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR.
AYRICA ŞİRKETİMİZİN MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİ DOĞRULTUSUNDA, SATIŞ SONRASI DA SİZLERLE TEMASTA OLUP TEKNİK SERVİS HİZMETİNİ 24 SAAT İLKESİ İLE SÜRDÜRMEKTEDİR.
BÖYLECE İHTİYACINIZIN OLDUĞU HER AN TEKNİK SERVİS EKİBİMİZ OLARAK YANINIZDAYIZ.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.